top of page

Магістрант кафедри ТБВМК - призер ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Приємна звістка надійшла на адресу Криворізького національного університету з Харківського національного університету будівництва та архітектури, який цього року став базовим вищим навчальним закладом з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Архітектура та містобудування» і «Будівництво та цивільна інженерія».

Так, за підсумками конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р., дипломом ІІІ-го ступеня нагороджено Володимира Лотоцького - магістранта гр. ТБВК-19м будівельного факультету КНУ, за наукову роботу на тему: "Лужний реакційно-порошковий бетон, модифікований сумішшю поверхнево-активних речовин" (науковий керівник, к.т.н., доцент Шишкіна О.О.)!

Всього на конкурс було подано 158 наукових робіт за спеціальністю "Будівництво та цивільна інженерія", в тому числі 30 - в секцію "Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів".

Бажаємо Володимиру та його науковому керівнику подальших успіхів в науковій роботі та інших життєвих гараздів!98 переглядів

Comments


bottom of page