24 - 27 MAY, 2022
KRYVYI RIH
UKRAINE
Міжнародна наукова конференція
ICSF 2022
Международная научная конференция
ICSF 2022
UA Запрошуємо прийняти участь в міжнародній науковій конференції ICSF 2022.
RU Приглашаем принять участие в международной научной конференции ICSF 2022.
UA
Міжнародна конференція зі стійкого майбутнього: Environmental, Technological, Social and Economic Matters (ICSF) - це міжнародна конференція, що рецензується, яка є провідним міждисциплінарним форумом для соціологів, біологів, інженерів і практиків, щоб представити свої останні результати досліджень, ідеї, розробки та розробки.
ICSF займає внесок у всі аспекти сталого розвитку, зосереджений на перетині стійкості, навколишнього середовища та технологій, а також їх ширших наслідків для корпорацій, уряду, освітніх закладів, регіонів та суспільства як нині, так і в майбутньому.
Ми запрошуємо вас взяти участь у конференції та сподіваємось на плідну співпрацю.
Авторам пропонується представити тези через Morressier (https://www.morressier.com/call-for-abstracts/icsf-2022) на 1 грудня 2021 року. Прийняті реферати будуть зібрані в цифрову «Книгу рефератів 3-й Міжнародній конференції зі сталого майбутнього: екологічні, технологічні, соціальні та економічні питання. Кривий Ріг, Україна, 24-27 травня 2022 року ".
Авторам прийнятих тез пропонується надати повноцінні (і оригінальні дослідження) документи (6 + сторінок), включаючи обстеження, навчальні посібники, статті в тематиках конференції через Morressier (https://www.morressier.com/call- For-Papers / 6127D6EC0BFA8E001283D3A2) до 15 лютого, 2022 року. Пропонуючи заявку автори і все співавтори погоджуються з умовами ліцензії IOP.
ICSF 2022 використовує формат серії конференцій IOP. Тому для підготовки вашої реєстрації в Вам слід використовувати файл класу LaTeX2e (https://icsf.ccjournals.eu/2022/jpconf-with-example.zip) і керівні принципи LaTeX2e (https://icsf.ccjournals.eu/2022/example .PDF). Якщо Ви збираєтесь підтримувати свою статтю мультимедіа або будь-якими іншими додатковими даними, Вам допоможе в цьому «мультимедійний посібник» (http://cms.iopscience.iop.org/alfresco/d/d/workspace/space..sstore/543c25b6-cd8f -11e0-be51-5d01ae4695ed / multimedia% 20guidelines.pdf).
Надіслані статті будуть рецензуватися трьома рецензентами на основі технічної якості, актуальності, оригінальності, значущості та ясності. У разі необхідності буде залучатися четвертий, додатковий рецензент. Програмний комітет буде використовувати ці рецензії, щоб визначити, які документи будуть прийняті для подання на конференцію. Результат буде відправлений авторам по електронній пошті представника, який подав заявку.
Прийняті документи будуть представлені в серії IOP-конференції: Земля і екологічні науки (https://ioppublishings.org/ees-forthcoming-volumes / Видавець: IOP Publishing) через три місяці після конференції.
Комітети: https://icsf.ccjournals.eu/2022/index3.html#committees
Тези
Авторам пропонується надати тези через Morressier (https://www.morressier.com/call-for-abstracts/ICSF-2022) до 1 грудня 2021 року.
Тези повинні включати в себе коротку інформацію про роботу і бути максимально інформативним:
-
Науково-дослідна робота повинна бути оригінальною та інноваційною. Робота може бути опублікована і до конференції ICSF-2022, але повинна включати в себе нову інформацію
-
Тези приймаються виключно англійською мовою
-
Тези не повинні перевищувати 250 слів
-
Назва тез має бути коротким і ясним
-
Не можуть містити таблиці, зображення або посилання, тільки простий текст
-
Немає обмежень на кількість співавторів
Структура тез з використанням наступних обов'язкових підзаголовків для ідентифікації кожного розділу:
-
Background / introduction
-
Purpose / objective
-
Methodology
-
Results / findings
-
Conclusions
Статті - основні вимоги
-
Надані матеріали повинні бути:
-
написані коректно і без помилок;
-
оригінальні (не публікувались в іншому місці частково або повністю і не представлені для одночасного розгляду в інші місця);
-
представлені на конференції (принаймні, один автор кожної статті повинен бути присутнім на конференції);
-
відповідати темам ICSF.
-
-
Приймається максимум дві статті на автора.
-
Один документ не повинен мати більше п'яти авторів.
-
Кількість посилань в списку посилань не повинно бути менше 10.
-
Самоцитування не повинні перевищувати 10%.
-
Авторам рекомендуються звернутися до Комітету з етики публікації (COPE) для всіх аспектів етики публікації (http://publicationethicsetics.org/) і строго відповідати етичним правилам, описаним на https://publishingsupport.iopscience.iop.org/ethical-policy- journals /.
Ми очікуємо, що не менше 40% авторів будуть не з України.
Якщо ви ніколи раніше не працювали з Morressier, Вам необхідно створити свій профіль, використовуючи «Увійти» або створити свій профіль «Форма». Вам буде запропоновано ввести свою електронну пошту і натиснути кнопку «Далі». Інструкції щодо підписання на Morressier будуть відправлені на вашу електронну пошту. Після повної реєстрації ви повинні увійти в систему і завершити форму відправки.
У зв'язку з використанням режиму подвійного сліпого рецензування Вам необхідно підготувати 2 версії вашої статті в форматі PDF - регулярного рукопису і анонімного рукопису. Будь ласка, перед відправкою видаліть будь-яку ідентифікаційну інформацію, таку як імена авторів або організації, з вашого анонімного рукопису. Щоб гарантувати, що рукопис правильно підготовлено для огляду подвійного сліпого рецензування необхідно звернути увагу на такі основні моменти:
-
Не використовуйте ім'я авторів, при посиланнях на Вашу раніше опубліковану статтю. Наприклад, писати "Коваленко і ЦНДІУ [1] продемонстрували", а не "Ми/автори раніше продемонстрували [1]".
-
Крім того, переконайтеся, що будь-які цифри і таблиці не містять посилання на авторські реквізити.
-
Виберіть завантажене ім'я файлу анонімно.
RU
Международная конференция по устойчивому будущему: Environmental, Technological, Social and Economic Matters (ICSF) - это рецензируемая международная конференция, которая является ведущим междисциплинарным форумом для социологов, биологов, инженеров и практиков, чтобы представить свои последние результаты исследований, идеи, разработки и приложения.
ICSF занимает вклад во все аспекты устойчивого развития, сосредоточенный на пересечении устойчивости, окружающей среды и технологий, а также их более широких последствий для корпораций, правительства, образовательных учреждений, регионов и общества как в настоящее время, так и в будущем.
Мы приглашаем вас принять участие в конференции и надеемся на плодотворное сотрудничество.
Авторам предлагается представить тезисы через Morressier (https://www.morressier.com/call-for-abstracts/icsf-2022) к 1 декабря 2021 года. Принятые рефераты будут собраны в цифровую «Книгу рефератов 3-й Международной конференции по стабильному будущему: экологические, технологические, социальные и экономические вопросы. Кривой Рог, Украина, 24-27 мая 2022 года".
Авторам принятых тезисов предлагается предоставить полноценные (и оригинальные исследования) документы (6+ страниц), включая обследования, учебные пособия, статьи в тематиках конференции через Morressier (https://www.morressier.com/call- For-Papers / 6127D6EC0BFA8E001283D3A2) к 15 февраля, 2022 года. Предлагая заявку авторы и все соавторы соглашаются с условиями лицензии IOP.
ICSF 2022 использует формат серии конференций IOP . Поэтому для подготовки вашего представления Вам следует использовать файл класса LaTeX2e (https://icsf.ccjournals.eu/2022/jpconf-with-example.zip) и руководящие принципы LaTeX2e (https://icsf.ccjournals.eu/2022/example .PDF). Если Вы хотите сопровождать свою статью мультимедиа или любыми другими дополнительными данными, Вам поможет в этом «мультимедийное пособие» (http://cms.iopscience.iop.org/alfresco/d/d/workspace/space..sstore/543c25b6-cd8f -11e0-be51-5d01ae4695ed / multimedia% 20guidelines.pdf).
Присланные статьи будут рецензироваться тремя рецензентами на основе технического качества, актуальности, оригинальности, значимости и ясности. В случае необходимости будет привлекаться четвертый, дополнительный рецензент. Программный комитет будет использовать эти рецензии, чтобы определить, какие документы будут приняты для представления на конференцию. Результат будет отправлен авторам по электронной почте представителя, подавшего заявку.
Принимаемые документы будут представлены в серии IOP-конференции: Земля и экологические науки (https://ioppublishings.org/ees-forthcoming-volumes / Издатель: IOP Publishing) через три месяца после конференции.
Комитеты: https://icsf.ccjournals.eu/2022/index3.html#committees
Тезисы
Авторам предлагается представить тезисы через Morressier (https://www.morressier.com/call-for-abstracts/ICSF-2022) до 1 декабря 2021 года.
Тезисы должны включать в себя краткую информацию о работе и быть максимально информативным:
-
Научно-исследовательская работа должна быть оригинальной и инновационной. Работа может быть представлена до конференции ICSF-2022, но должна включать в себя новую информацию
-
Тезисы принимаются только на английском языке
-
Тезисы не должны превышать 250 слов
-
Название тезисов должно быть кратким и ясным
-
Не могут содержать таблицы, изображения или ссылки, только простой текст
-
Нет ограничений на число соавторов
Структура тезисов с использованием следующих обязательных подзаголовков для идентификации каждого раздела:
-
Background/introduction
-
Purpose/objective
-
Methodology
-
Results/findings
-
Conclusions
Статьи - основные требования
-
Предоставленные материалы должны быть:
-
написаны корректно и без ошибок;
-
оригинальны (не публиковались в другом месте частично или полностью и не представлены для одновременного рассмотрения в иные места);
-
представленные на конференции (по крайней мере, один автор каждой статьи должен присутствовать на конференции);
-
в соответствовать темам ICSF.
-
-
Принимается максимум две статьи на автора.
-
Один документ не должен иметь более пяти авторов.
-
Количество ссылок в списке ссылок не должно быть менее 10.
-
Самоцитирование не должны превышать 10%.
-
Авторам рекомендуются обратиться к Комитету по этике публикации (COPE) для всех аспектов этики публикации (http://publicationethicsetics.org/) и строго соответствовать этическим правилам, описанным на https://publishingsupport.iopscience.iop.org/ethical-policy-journals/.
Мы ожидаем, что не менее 40% авторов будут не из Украины.
Если вы никогда раньше не работали с Morressier, Вам необходимо создать свою учетную запись, используя «Войти» или создать свою учетную запись «Форма». Вам будет предложено ввести свою электронную почту и нажать кнопку «Далее». Инструкции по подписанию на Morressier будут отправлены на вашу электронную почту. После полной регистрации вы должны войти в систему и завершить форму отправки.
В связи с использованием режима двойного слепого рецензирования Вам необходимо подготовить 2 версии вашей статьи в формате PDF - регулярной рукописи и анонимной рукописи. Пожалуйста, перед отправкой удалите любую идентифицирующую информацию, такую как имена авторов или организации, из вашей анонимной рукописи. Чтобы гарантировать, что рукопись правильно подготовлена для обзора двойного слепого рецензирования необходимо обратить внимание на следующие основные моменты:
-
Не используйте имя авторов, при ссылках на Вашу ранее опубликованную статью. Например, писать "Соловьев и МИНТИИ [1] продемонстрировали", а не "Мы / авторы ранее продемонстрировали [1]".
-
Кроме того, убедитесь, что любые цифры и таблицы не содержат ссылки на авторские реквизиты.
-
Выберите загруженное имя файла анонимно.