Майбутнє будуємо разом!

МРІЄШ СТАТИ БУДІВЕЛЬНИКОМ?!

Відвідай онлайн день відкритих дверей!

Відвідай онлайн аналог дня відкритих дверей на якому викладач будівельного факультету відповість на будь-які ваші запитання.

ВІТАЄМО НА БУДІВЕЛЬНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ!

01

ВІДЕО
ЕКСКУРСІЯ

Для першого ознайомлення з нашим факультетом, пропонуємо перш за все подивитися відео

BudFac.JPG

02

ПРАВИЛА
ПРИЙОМУ

Приймаються вступники з повною загальною середньою освітою за результатами ЗНО 2018 – 2021 рр., вступних іспитів у випадках передбачених Умовами прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2021 році.

Кількість замовлених бюджетних місць (навчання оплачує держава) на спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія»:

 • на денну форму – 46 місць

 • на заочну форму – 5 місць 

Кількість замовлених бюджетних місць (навчання оплачує держава) на спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій»:

 • на денну форму – 15 місць

 • на заочну форму – 5 місць 

Вартість навчання за контрактом (навчання оплачує студент) на спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія»:

 • денна форма  – 18 200 грн. за рік

 • заочна форма  – 12 000 грн. за рік 

Вартість навчання за контрактом (навчання оплачує студент) на спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій»:

 • денна форма  – 19 500 грн. за рік

 • заочна форма  – 12 100 грн. за рік 

Конкурсні предмети для вступу на спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та 193 «Геодезія та землеустрій»:

а) до вступу за ступенем «бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти:

 • бюджетна та контрактна форма:

1. Українська мова,

2. Математика,

3. Іноземна мова, або історія України, або біологія, або географія, або фізика або хімія;

б) за ступенем бакалавр на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» на другий курс або на перший курс (зі скороченим терміном навчання):

 • бюджетна форма:

 1. Українська мова (ЗНО);

 2. Математика (ЗНО);

 3. Фахове випробування.

 • контрактна форма:

 1. Українська мова (ЗНО);

 2. Іноземна мова, або історія України, або біологія, або географія, або фізика або хімія (ЗНО);

 3. Фахове випробування.

03

ПІДГОТОВЧІ
КУРСИ

Наполегливо готуйтеся до зовнішнього незалежного оцінювання.

Університет здійснює підготовку для вступу за програмами ЗНО з навчальних предметів: українська мова та література, математика, історія України, фізика, хімія, біологія, географія, іноземна мова (за вибором).

Вартість навчання на курсах з підготовки до вступу по ЗНО – 316 грн. в місяць за один предмет (заняття 4 рази на місяць) + 118 грн. – підсумкова атестація.

Для осіб, що проживають у сільській місцевості заняття проводяться у суботу та неділю.

Термін навчання на підготовчих курсах від 3 до 7 місяців.

Набір на курси триває і зараз, комплектація груп слухачів на курси відбувається з початку кожного місяця.

Успішне закінчення курсів дозволить слухачам при вступі до Криворізького національного університету отримати додаткові бали (до 10 балів). Умовою отримання довідки про проходження курсів є 150 годин курсів.

Довідки: (056) 409-78-48, адреса: вул. Віталія Матусевича, 11, кімн. № 224

.

04

НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні здійснюється на сайті  www.dneprtest.dp.ua Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти і триватиме з 5 до 19 січня 2021 року.

Так, через коронавірус учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО в очному режимі. Тестування з усіх навчальних предметів відбудеться 10 квітня 2021 року. Також зареєстрований учасник зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, та пройти ще одне тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.

Реєстрація осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання здійснюватиметься на сайті http://testportal.com.ua Українського центру оцінювання якості освіти з 1 лютого до 5 березня 2021 року.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право на складання тестів не більше як із п’яти предметів

05

РОЗКЛАД

Складіть зовнішнє незалежне оцінювання

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання з предметів які потрібні для вступу на будівельний факультет Криворізького національного університету

Дати основної сесії ЗНО у 2021 році:

 • 21 травня – тестуванням з хімії;

 • 24 травня – тестування з іспанської, німецької, французької мов;

 • 25 травня – з англійської мови;

 • 28 травня – з математики;

 • 1 червня – з української мови;

 • 4 червня – з історії України;

 • 5 червня – з географії;

 • 7 червня – з фізики;

 • 10 червня – з біології.

Дати додаткової сесії ЗНО у 2021 році:

 • з 29 червня до 16 липня

06

РЕЄСТРАЦІЯ

Зареєструйтесь в електронних кабінетах на інтернет-сайті за адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua та подайте необхідні документи.

Можливо подати до п’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення в закритих (фіксованих) та відкритих конкурсних пропозиціях не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на конкурсні пропозиції для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб не більше 30 заяв.

При поданні заяви Ви маєте зазначити пріоритетність заяви.

Маючи за мету вступ до будівельного факультету КНУ на спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія» або 193 «Геодезія та землеустрій» слід в поданій заяві вказати 1-й пріоритет спеціальності і ВУЗу, тобто КНУ.

Що означає пріоритетність заяви? Пріоритетність — заздалегідь встановлена вступником черговість заяв (від 1 до 7, де 1 є показником найбільш пріоритетної заяви), за якою визначається вибір спеціальності для зарахування на денну форму навчання для отримання ступеня бакалавра за кошти державного бюджету на основі конкурсного бала.

Реєстрацію електронного кабінету і заяв можливо здійснити в консультаційних пунктах університету з допомогою досвідчених фахівців.

07

РЕЙТИНГ

Стежте за рейтинговими списками рекомендованих до зарахування

Формування рейтингового списку вступників, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, вступних іспитів (у тому числі за квотою-1 та квотою-3), із зазначенням рекомендованих до зарахування здійснюється на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією, згідно з виставленими вступниками пріоритетами.

 

Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування здійснюється шляхом розміщення на інформаційних стендах та веб-сайті www.knu.edu.ua приймальної комісії університету

08

ДОКУМЕНТИ

Подайте оригінали документів до приймальної комісії університету

Вступники, які отримали рекомендації до вступу або переведення на вакантні місця, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та/або юридичних осіб (в строки вказані в таблиці 1).

Вступники, рекомендовані до зарахування, повинні подати особисто до приймальної комісії університету:

– документ, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України «Про громадянство України»);

– паспорт або свідоцтво про народження — для осіб, які за віком не мають паспорта;

– військовий квиток або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних;

– документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;

– сертифікат (сертифікати) відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти), або екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування (у визначених Умовами випадках);

– документи, які підтверджують право вступника на зарахування за співбесідою, на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та/або квотою-1, квотою-2 або квотою-3 на основі повної загальної середньої освіти;

– чотири кольорові фотокартки розміром 3×4 см. Особи, які подали заяви в електронній формі, зобов’язані підписати власну електронну заяву, роздруковану у приймальній комісії.

Якщо всі Ваші шляхи зроблені вірно

МИ ВІТАЄМО ВАС!

ВИ СТАЛИ СТУДЕНТОМ БУДІВЕЛЬНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

КРИВОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

Україна, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, корпус № 6

(067) 782-73-53 – декан факультету Астахов Валентин Іванович,

(098) 255-97-12 – відповідальна особа Грицаєнко Олександр Миколайович

e-mail: bf@knu.edu.ua