top of page

Програма магістрів

Ступінь вищої освіти - магістр

Термін навчання - 1 рік 4 місяці

Форма навчання - денна

Кваліфікація - Магістр будівництва

Магістерська програма з будівництва будується на бакалаврській програмі в галузі цивільного будівництва, Програма розширює набуті знання з дисциплін відповідно до пріоритетів окремих студентів. Центральною частиною магістерської програми є вибір спеціалізації, яку можна підібрати за допомогою різноманітних поглиблених курсів.

Враховуючи значну гнучкість змісту, студенти мають можливість продемонструвати свої інтереси та здібності в окремому академічному профілі. Крім того, поглиблені курси добре підходять для професійних профілів інженерів-будівельників.

Студенти обирають один з трьох поглиблених курсів. Кожна область спеціалізації включає в себе як обов'язкові, так і факультативні модулі, включаючи мови та комунікації.

Звання «Магістр» можна отримати після трьох семестрів. Програма завершується магістерською роботою, присвяченою одній з обраних спеціалізацій.

Більш детально з компонентами програм навчання та з змістом дисциплін, що вивчаються можна ознайомитись клацнувши на посилання нижче:

bottom of page