top of page

Зустріч груп ПЦБ-22м і ЗПЦБ-22м з Сліпичем Олександром Олександровичем

06 квітня 2023 року відбулась online-зустріч груп ПЦБ-22м і ЗПЦБ-22м з представником виробництва, директором ТОВ «Індастріал Констракшн Груп», к.т.н. Сліпичем Олександром Олександровичем.

Олександр Олександрович закінчив КНУ у 2005 році і отримав диплом магістра будівництва за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво». У 2010 році захистив кандидатську дисертацію. Деякий час займався викладацькою діяльністю в КНУ. Починаючи з 2017 року очолює власну будівельну компанію.

Під час виступу наш гість поділився досвідом практичної роботи своєї організації, зробив акценти на необхідних знаннях і уміннях майбутніх фахівців. Також було проведено аналіз ринку будівельної галузі в умовах бойових дій.

Сліпич.png

Студенти прийняли активну участь в обговоренні. Частина їх питань стосувалася впровадження в будівельне виробництво України споруд цивільного захисту населення на прикладі Ізраїлю. Студентів також цікавили сучасні програмні розрахункові комплекси, що використовуються на виробництві, а також доступ до актуальних нормативних баз.

Онлайн-зустріч з  директором ТОВ «СЕВЕР СТРОЙ», Мільком П.О.

20.04 відбулась онлайн-зустріч з представником виробництва, директором ТОВ «СЕВЕР СТРОЙ», Мільком П.О.

Павло Олександрович закінчив будівельний факультет Криворізького національного університету у 2012 році і отримав диплом магістра будівництва за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво». Впродовж 2012-2013 років працював на посаді інженера, а потім менеджера по зовнішньоекономічній діяльності в будівельній компанії ТОВ «Будінтерсервіс». Впродовж 2013-2014 років був директором будівельної компанії ТОВ «Будмонтаж-сервіс». З 2014 по 2015 рік – виконуючий обов’язки головного інженера ТОВ «СМК МЕХАНОМОНТАЖ». З 2016 року розпочав власну підприємницьку діяльність, відкрив ФОП Мілько П.О. В 2019 році відкрив власну будівельну компанію ТОВ «СЕВЕР СТРОЙ».

 Основними видами діяльності є будівництво і будівельний консалтинг.

Заголовок 1

Впродовж зустрічі були обговорені проблеми будівельної галузі, а саме недосконале законодавство в будівельному секторі. Проаналізували вплив війни на будівельний бізнес. Зробили акцент на необхідних уміннях і навичках випускників ОПП ПЦБ. Обговорили актуальні будівельні тенденції у країнах Європейського Союзу. Павло Олександрович поділився власним досвідом і навів приклади власних проектів.

Зустріч була цікавою і змістовною. Студенти прийняли активну участь в обговоренні.  

Особистий сайт Мілько П.О. – http://milko.dp.ua/

Online-зустріч студентів з Чирвою В.М.

18.05 відбулась чергова online-зустріч студентів груп ПЦБ-22м і ЗПЦБ-22м з представником виробництва.

Нашим гостем був Чирва Володимиром Миколайович, співзасновник і керівник ТОВ «ПРИДНІПРОВ’Я», кандидат технічних наук, доцент, колишній завідувач кафедри опору матеріалів і будівельної механіки Криворізького національного університету.

Виробнича діяльність Володимира Миколайовича пов’язана з обстеженням і проектуванням будівельних об’єктів, що працюють в особливих умовах, в тому числі мостових споруд.

В процесі зустрічі був проаналізований стан будівельної галузі, розглянуті особливості законодавства, зроблено акцент на вміннях і навичках випускників-будівельників.

Рисунок2.png

Гість звернув особливу увагу на обов’язкових компетентностях майбутніх випускників, а саме:

  • універсальність;

  • вміння користуватися сучасними розрахунковими комплексами;

  • оволодіння BIM-проектуванням;

  • знання організації та технології будівельного виробництва;

  • знання іноземних мов.

Зустріч була змістовною та інформативною, студенти прийняли активну участь в обговоренні.

Online-зустріч студентів з Іриною Хоруженко

25 травня відбулась online-зустріч студентів груп ПЦБ-22м і ЗПЦБ-22м з випускницею ОПП «Промислове і цивільне будівництво» 2010 року Іриною Хоруженко. Пані Ірина вже рік перебуває в Новій Зеландії де працює за фахом в організації WSP NZ International на посаді Project Manager - Engineer (Bridges and Civil Structures).

WSP – це міжнародна консалтингова компанія у сфері інженерії. WSP є однією з провідних світових компаній, що надають професійні послуги у більш ніж 50 різних секторах будівельної індустрії, архітектури, екології, Digital-технологіях та інше. Має 36 офісів в Новій Зеландії та більше 550 офісів в 44-х країнах світу. Компанія має більше ніж 150-річну історію.

Хоруженко.png

Пані Ірина поділилася своїм досвідом у виробничій і науковій діяльності в Україні, а також особливостями переїзду, перебування та виробничої діяльності у Новій Зеландії. Знання англійської мови на відповідному рівні надало певні переваги при співбесіді. Певні труднощі виникли при підтвердженні кваліфікації, оскільки в додатку до диплому були відсутні необхідні навчальні дисципліни. Загальне побажання нашої гості стосувалося розробки навчальних планів, які повинні співпадати з ведучими вузами світу для спрощення процедури визнання дипломів про вищу освіту. 

YouTube-канал Ірини Хоруженко – https://www.youtube.com/@UAinNZ-IrynaMago

bottom of page