top of page

Захист магістерських робіт за спеціалізацією "ТБКВМ"

26 січня 2018 року на кафедрі «Технологія будівельних виробів, матеріалів та конструкцій» відбувся захист магістерських робіт за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та спеціалізацією «Технології будівельних конструкцій, виробів та матеріалів».

Більшість магістерських випускних робіт було присвячено удосконаленню технології виготовлення залізобетонних конструкцій. Одна магістерська робота – присвячена удосконаленню технології виготовлення основного матеріалу будівництва – портландцементу.

Виконанню усіх магістерських робіт передував аналіз властивостей бетону, який повинен використовуватися для виготовлення певної залізобетонної конструкцій. На основі виконаного аналізу визначалася властивість бетону, яка відіграє вирішальну роль у забезпеченні якості і довговічності конструкції. В подальшому виконувався аналіз відомих наукових досліджень і визначалися найоптимальніші технологічні методи поліпшення означеної властивості бетону.

Означені методи й приймалися у подальшу розробку технології виготовлення залізобетонної конструкції.

Таким чином магістранти показали не тільки уміння проектувати технологічні процеси виготовлення залізобетонних конструкцій, а й уміння аналізувати результати наукових досліджень, які висвітлені у науковій літературі.

На фото, магістри випуску 2018 року спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» за спеціалізацією «Технології будівельних конструкцій, виробів та матеріалів» та члени Державної екзаменаційної комісії .

100 переглядів

Σχόλια


bottom of page