top of page
САХНО СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

САХНО СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

Кандидат технічних наук, доцент

Кафедра ПЦМБ

Google Scholar

ORCID 0000-0003-3757-2646

Scopus Author Identifier: 57216845649

Web of Science ResearcherID: CAI-9125-2022


В 1980 році закінчив Криворізький гірничорудний інститут за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво». Продовжив навчання в аспірантурі. Після закінчення аспірантури працював молодшим науковим співробітником на кафедрі Будівельних конструкцій. В 1984 році був переведений на кафедру гідрогеології та інженерної геології, де спочатку працював на посаді асистента, а потім доцента. Викладав дисципліну «Будівельні матеріали». З 1985 року працював на посаді заступника декана факультету, виконував обов’язки декана факультету. В 1991 році захистив дисертацію за спеціальністю 05.23.05 – будівельні матеріали, вироби та конструкції на тему «Шлакопортландцементы и бетоны модифицированные ферромагнитными добавками». В 1996 році за сумісництвом з основною роботою очолив штаб будівництва Палацу молоді та студентів.

В 1999 році був запрошений на роботу в систему ПриватБанку, де працював на керівних посадах до 2009 року. 

В 2009 році повернувся до Криворізького технічного університету на кафедру Підйомно-транспортних машин Транспортного факультету. Викладав дисципліни «Вантажопідйомна, транспортуюча та транспортна техніка», «Дорожні машини», «Машини для виробництва будівельних матеріалів», «Якість машин» та інші. 

З 2016 року працює на кафедрі Промислового, цивільного та міського будівництва. Викладає дисципліни «Випробування і реконструкція споруд», «Конструкції з дерева та пластмас», "Системи автоматизованого проектування в будівництві", "Основи автоматизації проектування в будівництві".

В зв’язку з виробничою необхідністю, в різні періоди часу отримав дипломи інженера-будівельника, економіста, магістра з інтелектуальної власності та спеціаліста з машинобудування.

Має чотири авторських свідоцтва на винаходи, три патенти на корисні моделі, більше 60 наукових публікацій, серед них 6 монографії, автор двох навчальних посібників.

Галузі наукових інтересів:

  • подовження терміну експлуатації конструкцій, що виробили свій ресурс;

  • дослідження впливів динамічних факторів на надійність та довговічність механізмів та конструкцій;

  • комп’ютерне моделювання роботи механізмів, конструкцій та будівельних процесів.

bottom of page