top of page
ВАЛОВОЙ МАКСИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ВАЛОВОЙ МАКСИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Кандидат технічних наук, доцент

Кафедра ПЦМБ

Google Scholar 

ORCID - 0009-0004-4623-4248


Закінчив Криворізький технічний університет у 2005 році. Закінчив аспірантуру Київського національного університету будівництва і архітектури за спеціальністю 05.23.01 "Будівельні конструкції, будівлі та споруди" і захистив кандидатську дисертацію, а згодом отримав звання доцента.

Працює на кафедрі промислового, цивільного і міського будівництва з 2013 року на посаді асистента, а з 2014 року на посаді доцента.

Щорічно бере участь практично у всіх вітчизняних і міжнародних науково-практичних конференціях і симпозіумах будівельного напрямку що проводяться в Україні, публікується у збірниках і виступає з доповідями. Автор близько 100 наукових праць із них 30 наукових публікацій у фахових виданнях, у співавторстві підготував та видав 4 навчальних посібника – «Проектування та інженерні вишукування у будівництві», «Технологія будівельного виробництва», «Організація будівництва», «Реконструкція та капітальний ремонт цивільних будинків». Подана заявка на винахід. Подаються студентські наукові роботи на конкурс.

Займається науковою діяльністю за напрямом, пов'язаним з використанням відходів збагачення ГЗК, а також технології виготовлення та випробування підсилених конструкцій.

За участю М.О. Валового виконуються такі госпдоговірні та ініціативні науково-дослідні роботи:

1. «Визначення характеристик базальтофібробетону та балок зі змішаним армуванням композитною базальтовою арматурою і металевою арматурою. Порівняння отриманих результатів для випадку використання традиційного бетону та бетону на дрібних заповнювачах з відходів збагачення залізних руд» з ТОВ «ТЕХНОБАЗАЛЬТ-ІНВЕСТ» (м. Київ).

2. «Дослідження роботи склопластикової арматури в згинальних елементах виготовлених з бетонів на відходах гірничо-збагачувальних комбінатів» з ПрАТ «КРИВОРІЖІНДУСТРБУД» (м. Кривий Ріг).

3. «Розробка конструктивних рішень з використання композитних профілів при реконструкції радіального каналізаційного відстійнику» з КП  «Кривбасводоканал» (м. Кривий Ріг).

Основними навчальними дисциплінами, що викладаються Валовим М.О., є «Зведення і монтаж будівель і споруд», «Проектування та інженерні вишукування в будівництві».

У 2013 – 2015 роках отримував стипендію кабінету міністрів України для молодих вчених.

За багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у навчанні та вихованні студентської молоді, активну громадську діяльність нагороджений грамотою ДВНЗ «КНУ» у 2017 році.

bottom of page