top of page
АФАНАСЬЄВ ВІТАЛІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ

АФАНАСЬЄВ ВІТАЛІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ

Кандидат технічних наук, доцент

Кафедра ПЦМБ

Закінчив на відмінно КНУ (КГРІ) у 1983 році. Староста ПЦБ 78-6, яка стала Лауреатом обласного конкурсу студентських груп (Дніпропетровськ, 1982).

Після успішного захисту дисертації канд. техн. наук (Дніпропетровськ, 1990) з  1991 року Афанасьєв В.В на посаді доцента кафедри ТОМБ (ПЦМБ). Займається підготовкою аспірантів за спеціальністю «Будівельні матеріали і вироби». Під його керівництвом – успішний захист дисертації канд. техн. наук (Сергєєв А.М., Київ, 2007).

Афанасьєв В.В. на кафедрі ПЦМБ активно працює по науково-дослідних темах кафедри. Веде студентський науковий гурток «Техніка будівельника». Приваблює до нових наукових розробок студентів, магістрантів, аспірантів. Щорічно під його керівництвом подаються 1-3 студентські наукові роботи, 1-4 тези на конференції, 1-2 статті, 1-3 патенти на винахід чи корисну модель. Загальна кількість авторських свідотств та патентів - більш ніж 40, значна частина з яких - за участю студентів гуртка «Техніка будівельника».

Афанасьєв В.В. приймає участь у всіх громадських заходах університету. Член спортивної команди будівельного факультету з шахів. Команда шахів -  переможець щорічних змагань КНУ серед співробітників і викладачів.

bottom of page