top of page

Урочисте вручення дипломів магістрам будівельного факультету ДВНЗ "КНУ"

Оновлено: 11 січ. 2019 р.

29 січня 2018 року відбулись урочисті заходи з нагоди вручення дипломів магістра випускникам будівельного факультету. Отримання диплома магістра – важливий момент в житті молодої людини, підсумок наполегливої роботи протягом навчання в університеті й усвідомлення відповідальності за своє майбутнє.

Заходи почались з вручення дипломів з відзнакою у конференц-залі університету.

З початку, зі словами привітання виступив ректор університету, професор Ступнік Микола Іванович. У своєму виступі він привітав магістрів з успішним закінченням навчання в університеті і зазначив, що отримана ступінь магістра включає в себе гордий термін «інженер», а це розвиток наукової і технічної сфери, що зараз дуже актуально для нашої країни.

Він підкреслив, що навчання на цьому не закінчується, тому що людина повинна вчитися все життя. Доросле життя у вас тільки починається і все найкраще ще попереду, - звернувся до випускників Микола Іванович, - вчіться бути конкурентоспроможними і тоді ви будете успішними!

Потім відбулася урочиста церемонія вручення дипломів. Разом з ректором дипломи вручали декани факультетів.

Далі, за традицією, магістри-відмінники приєдналися до заходів вже на самому факультеті, де разом з родинами та іншими магістрами взяли участь в урочистому врученні дипломів і нагород випускникам факультету.

Зі словами привітання і побажаннями успіхів у подальшому житті перед присутніми виступив декан факультету Астахов Валентин Іванович.

Традиційно, кращі випускники-будівельники нагороджуються почесними грамотами, касками ІТ-персоналу та медалями за спортивні досягнення. Не винятком став і цей рік.
113 переглядів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page