Технічний семінар-тренінг компанії «KAN. Україна»

8 жовтня 2020 р., традиційно на базі кафедри Теплогазоводопостачання, водовідведення і вентиляції Криворізького національного університету фахівцями компанії «KAN. Україна» було проведено технічний семінар-тренінг «Сучасні трубопровідні системи та проектування систем опалення й холодопостачання в програмному комплексі KAN SET».

На порядку денному зустрічі зі студентами було ознайомлення з сучасними трубопровідними системами та обладнанням для систем холодного і гарячого водопостачання, опалення, охолодження житлових, громадських і промислових будівель, а також особливості роботи оновлених програмних комплексів автоматизованого проектування, моделювання та розрахунку внутрішніх інженерних систем, які значно полегшують та прискорюють виконання робіт при проектуванні систем опалення, теплої підлоги, панельного опалення, тепло- та холодопостачання.

Приємною частиною заходу стало нагородження наших магістрантів – учасників Всеукраїнського конкурсу дипломних проектів з систем опалення та холодопостачання, який щорічно проводиться компанією «KAN». Троє наших магістрантів показали гідний рівень підготовки у моделюванні та проектуванні систем опалення посівши призові місця та отримали грошові винагороди і сувеніри від представників компанії.


73 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

© 2017 «Будівельний факультет Криворізького національного університету»

 

Україна, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, корпус № 6

(067) 782-73-53 – декан факультету Астахов Валентин Іванович,

(098) 255-97-12 – відповідальна особа Грицаєнко Олександр Миколайович

e-mail: bf@knu.edu.ua