top of page

Технічний семінар-тренінг компанії «KAN. Україна»

8 жовтня 2020 р., традиційно на базі кафедри Теплогазоводопостачання, водовідведення і вентиляції Криворізького національного університету фахівцями компанії «KAN. Україна» було проведено технічний семінар-тренінг «Сучасні трубопровідні системи та проектування систем опалення й холодопостачання в програмному комплексі KAN SET».

На порядку денному зустрічі зі студентами було ознайомлення з сучасними трубопровідними системами та обладнанням для систем холодного і гарячого водопостачання, опалення, охолодження житлових, громадських і промислових будівель, а також особливості роботи оновлених програмних комплексів автоматизованого проектування, моделювання та розрахунку внутрішніх інженерних систем, які значно полегшують та прискорюють виконання робіт при проектуванні систем опалення, теплої підлоги, панельного опалення, тепло- та холодопостачання.

Приємною частиною заходу стало нагородження наших магістрантів – учасників Всеукраїнського конкурсу дипломних проектів з систем опалення та холодопостачання, який щорічно проводиться компанією «KAN». Троє наших магістрантів показали гідний рівень підготовки у моделюванні та проектуванні систем опалення посівши призові місця та отримали грошові винагороди і сувеніри від представників компанії.


87 переглядів

Comentários


bottom of page