Технічний семінар компанії «КАН»

Проведення технічних семінарів для студентів і проектувальників фахівцями компанії на базі ДВНЗ «Криворізький національний університет» спільно з кафедрою «Теплогазоводопостачання, водовідведення і вентиляції» стало вже доброю традицією. Вже традиційно 28.11.2018р. було проведено щорічний технічний семінар «Трубопровідні системи «KAN-therm» в інженерних мережах будівель».

Особливістю цьогорічного технічного семінару наряду з проведенням теоретичної підготовки з застосування сучасних трубопровідних систем в опаленні, тепло- та холодопостачанні, водопостачанні будівель і споруд, стало проведення також і практичного майстер-класу на якому студенти-будівельники мали змогу отримати навички виконання монтажу та з’єднання трубопроводів з використання спеціалізованого монтажного інструменту та обладнання наданого ТОВ «КАН».

Студенти отримали відповіді на технічні питання, розібралися у особливостях використання спеціалізованого монтажного інструменту, а також по закінченню семінару мали можливість поспілкуватися у вільній розмові з авторитетним технічним спеціалістом, що викликало неприхований інтерес у майбутніх фахівців з проектування інженерних мереж, що навчаються на будівельному факультеті ДВНЗ «Криворізький національний університет».21 перегляд

© 2017 «Будівельний факультет Криворізького національного університету»

 

Україна, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, корпус № 6

(067) 782-73-53 – декан факультету Астахов Валентин Іванович,

(098) 255-97-12 – відповідальна особа Грицаєнко Олександр Миколайович

e-mail: bf@knu.edu.ua