top of page

Технічний семінар для студентів, викладачів та проектувальників «Вентиляційне обладнання «ВЕНТС»


Продовжуючи співпрацю з провідним світовим виробником вентиляційного обладнання компанією «ВЕНТС» у справі підготовки фахівців систем опалення, вентиляції, кондиціювання та протипожежної вентиляції, 19 квітня 2018 р. кафедрою теплогазоводопостачання, водовідведення і вентиляції ДВНЗ "КНУ", спільно з офіційним регіональним представником – криворізькою компанією «Вентскомплект», було проведено технічний семінар для студентів, викладачів та проектувальників «Вентиляційне обладнання «ВЕНТС». Заходи підвищення енергоефективності». Метою семінару, було впровадження сучасного підходу енергозбереження та енергоефективності в проектуванні систем мікроклімату житлових, громадських та промислових будівель.

Особливу увагу, як досвідчених проектувальників так і студентів, викликала актуальна на сьогодні проблема «хворих будівель», що значно погіршують самопочуття та працездатність людини внаслідок відсутності в них ефективних систем вентиляції. Інтерес фахівців, які були представлені проектувальниками ДП ДПІ «Кривбаспроект» та інших організацій, викликала частина присвячена особливостям проектування систем протипожежної вентиляції.


Висловлюємо подяку компанії «ВЕНТС» у особі регіонального керівника Козирева О.В., Оленіної О. та криворізькій компанії «Вентскомплект» у особі директора Азаркіної М.С. за підготовку проведення семінару та вклад у справу підготовки фахівців систем опалення, вентиляції та кондиціонування.


32 перегляди

Comments


bottom of page