top of page

Семінар-тренінг «Проектування систем опалення та холодопостачання в програмному комплексі KAN С.О.»


Щорічно, на будівельному факультеті Криворізького національного університету проводяться науково-технічні конференції, семінари, презентації, зустрічі з провідними фахівцями і науковцями тощо. Не став винятком і початок 2019 року. Так, 6 лютого, на кафедрі теплогазоводопостачання, водовідведення і вентиляції КНУ, фахівцями компанії «KAN» (Польща), було проведено щорічний технічний семінар-тренінг «Проектування систем опалення та холодопостачання в програмному комплексі KAN С.О.».

На порядку денному зустрічі зі студентами, викладачами та фахівцями було ознайомлення з сучасними трубопровідними системами та обладнанням для систем холодного та гарячого водопостачання, опалення, охолодження житлових, громадських та промислових будівель, а також з оновленими програмними комплексами з автоматизованого проектування, моделювання та розрахунку систем опалення – KAN C.O., що значно полегшують та прискорюють виконання проектних робіт при проектуванні інженерних мереж – систем опалення, «теплої підлоги», «панельного опалення», тепло- та холодопостачання.

Приємним моментом семінару стало нагородження магістрів групи ТГПВ-17м, випускників спеціалізації «Теплогазопостачання і вентиляція», які прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі дипломних проектів «Системи KAN-therm в інженерних мережах будівель - 2018» та зайняли за його результатами призові місця: ІІ місце – Анна Зибіна та Аркадій Лотоцький та ІІІ місце - Юлія Приходько.

Переможці отримали грошові премії від компанії KAN та сувеніри на згадку, а всі хто відвідав семінар-тренінг – нові знання та навички роботи у програмному комплексі європейського зразку, що дозволить майбутнім фахівцям-будівельникам Криворізького національного університету впевнено почувати себе на сучасному ринку праці.79 переглядів

Comments


bottom of page