top of page

Міський конкурс студентських наукових робіт

Оновлено: 10 черв.

5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища.

Традиційно напередодні цієї дати проведено щорічний міський конкурс студентських наукових робіт з питань екології «Нова генерація – перспектива та успіх Кривбасу».

Мета конкурсу – залучення студентської молоді до розв'язання екологічних проблем міста, пропаганди екологічної поведінки, підвищення відповідальності за екологічну ситуацію.

За підсумковою оцінкою всіх робіт та їх захисту визначено:

– 1 місце – Морозюк Анастасія Андріївна (студентка гр. БІ-21 будівельного факультету) з роботою на тему: «Інженерні заходи для запобігання екологічної катастрофи на хвостосховищі «Миролюбівка»» (керівник – к.т.н., доцент Крішко Д.А.).

Цього ж дня в урочистій обстановці відзначено наукових керівників кращих конкурсних робіт і було нагороджено грамотою Крішка Дмитра Анатолійовича за високий рівень підготовки учасника міського конкурсу студентських наукових робіт з питань екології.

Вибрана тема на міський конкурс висвітлювала проблемні екологічні питання промислових майданчиків міста, розкривала суть проблеми, причини її виникнення, містила матеріали дослідження впливу на навколишнє середовище, пропозиції щодо шляхів розв'язання проблеми та інформацію про очікуваний результат.2 перегляди

Comments


bottom of page