top of page

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт проходив під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. Він проходив на базі Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського (КрНУ) за підтримки Міністерства освіти і науки України. Кременчуцький національний університет – засновник конкурсу, співорганізаторами виступають потужні іноземні заклади вищої освіти – Абертейський університет (Шотландія), Університет Матея Бела (Словаччина), Університет Едуконс (Сербія), Інститут нових технологій та бізнесу (Чехія), Вища школа європейських і регіональних досліджень (Чехія), Євразійський університет імені Л. Н. Гумільова (Казахстан), Карагандинський Державний Індустріальний Університет (Казахстан), Казахський Національний дослідницький технічний університет ім. Шатпаєва (Казахстан), Вища школа менеджменту інформаційних систем (ISMA) (Латвія), Алітус Коледж Університет прикладних наук (Литва), Люблінська політехніка (Польща).

7-го червня 2024 року на базі кафедри екології та біотехнологій Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова конференція Міжнародного конкурсу наукових робіт зі спеціальності 101 «Екологія» де взяли участь представники з 12 країн: Казахстану, Німеччини, Польщі, Чехії, Бельгії, Австрії, Словаччини, Литви, Португалії, Грузії, Норвегії та України.

На розгляд журі Конкурсу було представлено 62 студентські наукові роботи, які пройшли перевірку на плагіат у програмі Unichec.

На підставі результатів подвійного анонімного рецензування та підсумкового засідання Міжнародного конкурсу наукових робіт зі спеціальності 101 «Екологія» конкурсна комісія визначила переможців, де ІІІ місце зайняв Мойсієвич Володимир Сергійович (студент гр. БІ-21 будівельного факультету) з роботою на тему: «Екологічна безпека територій промислових міст» (керівник – к.т.н., доцент Крішко Дмитро Анатолійович).

Члени журі Конкурсу відзначили високий рівень представленої наукової роботи, актуальність досліджуваної проблематики, значимість отриманих автором результатів.

Також було відзначено якість презентації та доповідь англійською. В підготовці до Міжнародного конкурсу прийняли участь: професор кафедри промислового, цивільного і міського будівництва, д.т.н. Тімченко Радомир Олексійович, експерт будівельний ІІ категорії з технічного обстеження будівель і споруд, інженер з технічного нагляду за будівництвом будівель і споруд, к.т.н. Савенко Володимир Олегович та старший викладач кафедри іноземних мов, к.п.н. Воробйова Лоліта Валеріївна.

Закордонні вчені з вищих навчальних закладів Європи та Азії відмітили новизну і пріоритетність в підходах до вирішення проблеми Криворізької наукової школи. Обговорювалось в подальшому взаємодія в рамках міжнародних програм.2 перегляди

Comentários


bottom of page