top of page

Зустріч з директором ТОВ «Індастріал Констракшн Груп»Сліпичем О. О.

Оновлено: 29 трав. 2023 р.

06 квітня 2023 року відбулась online-зустріч груп ПЦБ-22м і ЗПЦБ-22м з представником виробництва, директором ТОВ «Індастріал Констракшн Груп», к.т.н. Сліпичем Олександром Олександровичем.

Олександр Олександрович закінчив КНУ у 2005 році і отримав диплом магістра будівництва за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво». У 2010 році захистив кандидатську дисертацію. Деякий час займався викладацькою діяльністю в КНУ. Починаючи з 2017 року очолює власну будівельну компанію.

Під час виступу наш гість поділився досвідом практичної роботи своєї організації, зробив акценти на необхідних знаннях і уміннях майбутніх фахівців. Також було проведено аналіз ринку будівельної галузі в умовах бойових дій.


Студенти прийняли активну участь в обговоренні. Частина їх питань стосувалася впровадження в будівельне виробництво України споруд цивільного захисту населення на прикладі Ізраїлю. Студентів також цікавили сучасні програмні розрахункові комплекси, що використовуються на виробництві, а також доступ до актуальних нормативних баз.

22 перегляди

Comments


bottom of page