top of page

Зустрічі з абітурієнтами

З 23 по 27 жовтня у Криворізькому національному університеті пройшов ряд івентів для абітурієнтів.

Упродовж п’яти днів у заходах, організованих викладачами випускових кафедр за сприяння працівників ректорату та приймальної комісії, взяли участь старшокласники та студенти коледжів із понад 20 закладів освіти.

На кожному факультеті було запропоновано індивідуальну тематику івенту. Зокрема викладачами кафедри промислового, цивільного і міського будівництва та кафедри теплогазоводопостачання, водовідведення і вентиляції було представлено «Інтерактивний майстер-клас з 3-D моделювання будинку своєї мрії та дизайну внутрішнього інтерʼєру».

У ході івенту молодь мала змогу відвідати аудиторії університету, переглянути розгорнуту презентацію про особливості вступу, переваги та перспективи навчання у Криворізькому національному університеті та на будівельному факультеті зокрема. А також під керівництвом старшого викладача Шимка Вадима Анатолійовича взяти інтеративну участь у майстер-класі з 3-D моделювання будинку та дизайну внутрішнього інтерʼєру, спробувавши свої сили у користуванні сучасним програмним забезпеченням.

Особливу активність та зацікавленість проявили учні Криворізьких ліцеїв № 35 та № 127.

Вчителі, батьки та учні висловили подяку за організацію та проведення заходів ректоратові університету, працівникам приймальної комісії, а також нашому викладацькому колективу в особі Попруги Дмитра Вікторовича, Крішка Дмитра Анатолійовича, Шимка Вадима Анатолійовича, Савіна Валерія Валерійовича та Паливоди Олександра Анатолійовича.7 переглядів

Comments


bottom of page