top of page

Заняття з інтерактивного методу «круглий стіл»

1 листопада 2023 року в форматі онлайн, в рамках дисципліни "Конструкції з деревини", разом зі студентами груп БІ-21 та БІ-22ск проводилось заняття з інтерактивного методу «круглий стіл» за тематикою: "Доцільність використання аркових конструкцій в громадських та промислових будівлях".

Під час зустрічі студентами були підготовлені презентації з питань застосування несучих дерев'яних аркових конструкцій у сучасній практиці будівництва, як при зведенні будівель, так і при зведенні інженерних споруд.

Також розглядались питання застосування дерев'яних конструкцій при будівництві малоповерхових житлових будівель в європейських країнах.

При розгляді даного питання був представлений короткий історичний огляд виникнення арок як конструктивної форми та обґрунтована необхідність застосування аркових конструкцій з клеєної деревини для перекриття великих прольотів.

На «круглому столі» було жваве обговорення питань, що розглядались і було запропоновано деякі практичні рішення для каркасних дерев'яних будинків.


3 перегляди

Comments


bottom of page