top of page

Екскурсія на АрселорМіттал Кривий Ріг

Оновлено: 26 груд. 2023 р.

20.11.23 року на території ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбулося виїзне практичне заняття з дисципліни «Металеві конструкції» для студентів груп БІ-20-1, БІ-20-2. Заняття проходило під керівництвом викладача кафедри ПЦМБ Єрьоменка О.Ю.

Під час заняття було здійснено безпосереднє спілкування студентів з керівником проектів і програм департаменту стратегічних проектів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Сергієм Степановим. Останній, на прикладі будівництва машин неперервного лиття заготовок (МНЛЗ) конверторного цеху, яке відбулося в період з 2017 по 2021 роки, познайомив студентів з практичними питаннями проектування та зведення металевих каркасів промислових будівель. Вказав на специфіку експлуатації будівельних металевих конструкцій в умовах діючого ливарного виробництва. Окремо було зроблено акцент на виробничих питаннях, які виникали під час будівництва потужностей 2-ої та  3-ої машин (МПЛЗ).

Крім того, відбулася зустріч студентів з Анною Великою, менеджером по підбору та адаптації персоналу відділу з підбору персоналу та розвитку молодіжних проектів  ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Вона познайомила студентів з існуючою на підприємстві програмою по залученню та підтримці молодих фахівців, довела інформацію про існуючі вакансії для студентів напрямку навчання «Будівництво та цивільна інженерія».6 переглядів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page