Вітаємо з ювілеєм!

Оновлено: лип 20


Колектив викладачів, співробітників і студентів будівельного факультету Криворізького національного університету щиро вітає декана факультету Астахова Валентина Івановича з 70-річним ювілеєм.

Вже протягом більше, ніж 30 років ми маємо можливість працювати під його керівництвом, завжди можемо розраховувати на його розуміння, отримуємо моральну підтримку, добру пораду.

Він є талановитою, гармонійно розвинутою людиною, досвідченим керівником і викладачем.

На посадах декана та доцента кафедри промислового, цивільного і міського будівництва, а в минулому - кафедри будівельних конструкцій, як керівник і викладач, Валентин Іванович вносить вагомий внесок у підготовку фахівців будівельної галузі, за що свідомо і підсвідомо йому щиро вдячні багато поколінь наших випускників.

Для нас він є зразком цілеспрямованості, наполегливості, твердості в проведенні прийнятих рішень.

Логічним підсумком всіх зусиль, які Валентин Іванович віддає факультету і університету, є випуск молодих фахівців, висока якість підготовки яких підтверджується підприємствами різних галузей народного господарства, різних форм власності.

Зичимо йому та його близьким міцного здоров’я і довголіття, нехай завжди всміхається доля, здійснюються найзаповітніші мрії, щоб у його родині завжди панували мир, тепло, радість та затишок.44 перегляд