top of page

Втілюємо мрії разом!

Оновлено: 1 лист. 2023 р.

Ось і закінчилася ця неділя, яка була насичена подіями профорієнтаційного напрямку на факультеті!

А саме, в рамках проєкту Week КНУ, до нас на факультет завітали ліцеїсти старших класів міського ліцею №127 (Інгулецького району) та КНВК №35 (Саксаганського району), а також інших навчальних закладів.

Зустрічі проходили в нашій спеціалізованій аудиторії №364а – комп’ютерному класі факультету, де в рамках проєктів працював майстер-клас «Будинок твоєї мрії».

На початку відбувалось знайомство випускників з багаторічною історією факультету та проблемами сьогодення з демонстрацією відповідних відеоматеріалів, буклетів тощо. Модераторами цього були: в.о. декана факультету - Д.В. Попруга та в.о. зав кафедри ТВВ - О.А. Паливода.

Надалі ліцеїсти-випускники залучались до майстер-класу, де під керівництвом Шимка В.А.та помічника-асистента Митрофанова А.С. (студента 4-го курсу), отримували навички у проєктному 3D- моделюванні. В кінці заняття найбільш активні учасники отримали відповідний сертифікат!

Загалом зустрічі проходили дуже жваво та цікаво!!!

Особливу подяку виражаємо відповідальним вчителям навчальних закладів, які допомогли в організації цих зустрічей, а саме: Шиловій Наталії Вікторівні – класному керівнику 10-Б класу, вчителю англійської мови, та Кравченко Інессі Вікторівні - класному керівнику 11-А класу з ліцею №127; Модло Олені Петрівні – класному керівнику 11-Б класу з КНВК №35.

Бажаємо нашим колегам всього найкращого та розраховуємо на подальшу співпрацю!!!

А ось як все проходило…

До зустрічі друзі переможною весною!!!14 переглядів

Comments


bottom of page