top of page

БУДІВЕЛЬНИЙ ФАКУЛЬТЕТ КРИВОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ


Спеціальність - 192

Будівництво та цивільна інженерія


Майбутнє будуємо разом!


Нормальне життя міста можливе тільки у разі роботи кваліфікованих фахівців з будівництва та цивільної інженерії. Вони забезпечують діяльність міських систем транспорту, розробляють дизайн міського ландшафту, виконують будівництво та ремонт будинків і споруд, супроводжують експлуатацію житлового фонду та інженерних комунікацій.

Це елітна спеціальність, яка широко затребувана як у сфері будівництва і житлово-комунального господарства, так і у сфері муніципального управління всіх рівнів. Її унікальність полягає в тому, що вона поєднує знання, які необхідні і архітектору, і планувальнику, і інженеру-будівельнику. Студенти навчаються проектувати нові міські масиви за сучасними європейськими вимогами, приймають участь у щорічних “Школах урбаністики”, де набувають досвіду проектування в співпраці з архітекторами з Німеччини, Італії, тощо, отримують належні сертифікати.

На факультеті працює студентське проектно-конструкторське бюро.

Наукові роботи студентів охоплюють такі сучасні тренди, як «Розумний дім», «Зелена енергетика», «Екотехнології у будівництві» та багато інших.

Вільний від навчання час насичено яскравим дозвіллям. Студенти безкоштовно відвідують чисельні спортивні секції, беруть участь у різноманітних змаганнях та конкурсах, виявляють творчі здібності в художній самодіяльності, постійно займають вищі рядки в турнірних таблицях спартакіад і конкурсів університету.

В рамках самоврядування студенти беруть участь майже у всіх сферах діяльності факультету, і це надає їм можливість гармонійного та універсального розвитку, створює умови для якісного навчання та цікавого дозвілля.

Наші випускники працюють як на будівельних майданчиках, так і в проектних організаціях, займають посади від керівників невеликих будівельних підприємств до міністрів, затребувані як в Україні, так і далеко за її межами. Навчання на будівельному факультеті завжди гарантує роботу за спеціальністю, гідну оплату, впевненість у майбутньому і цікаве різноманітне життя.


7 переваг навчання на будівельному факультеті:


1. Широкі можливості працевлаштування після закінчення навчання.

2. Висококваліфікований професорсько-викладацький склад.

3. Можливість поглибленого вивчення іноземних мов з подальшим стажуванням за кордоном в період навчання.

4. Навчання комп'ютерним технологіям з використанням новітніх програмних комплексів.

5. Потужна лабораторно-методична база та бібліотечний фонд.

6. Широкі можливості всебічного розвитку особистості (інтелектуальні ігри, спорт, художня самодіяльність, тощо).

7. Екскурсії, відпочинок та оздоровлення студентів.


Сторінка факультету на сайті університету


Cайт факультету: budfac.com, bf.knu.edu.ua

Ми у Facebook: https://d.facebook.com/budfac/


Як поступити на навчання до будівельного факультету

49 переглядів

Comments


bottom of page