top of page
ТАТАРЕНКО МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

ТАТАРЕНКО МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

Старший викладач кафедри ТБВМК

Кафедра ТБВМК

Член Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі». Заступник декана будівельного факультету.

Закінчив Криворізький гірничорудний інститут у 1990 р. та здобув вищу освіту за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» (кваліфікація - інженер-будівельник). З 1990 р. до 1995 р. працював на кафедрі гідрогеологіі та інженерної геології на посадах стажера-дослідника, асистента кафедри та завідувача лабораторії.

З 1995 року працює на кафедрі ТБВМК. Викладає дисципліни «Основи та фундаменти», «Будівельне матеріалознавство», «Випробування будівельних конструкцій».

Автор більше 20 наукових і методичних праць та навчального посібника для студентів вищих навчальних закладів.

Багаторазовий учасник міжнародних, всеукраїнських та університетських науково-технічних конференцій.

Основними напрямками науково-технічної діяльності є:

· розробка технології та вдосконалення властивостей пінобетонів модифікованих залізовмісними комплексами;

· обстеження технічного стану будівельних конструкцій та паспортизація будівель та споруд.

У 2005-2007, 2009, 2012, 2014, 2017 роках був нагороджений грамотами університету за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та пропаганду здорового способу життя серед викладачів, співробітників і студентської молоді факультету.

За високий професіоналізм, плідну працю, вагомий особистий внесок у справу навчання й виховання зростаючого покоління, у 2017 році нагороджений грамотою Металургійної районної у місті ради.

З 2012 року є провідним експертом з технічного обстеження будівель і споруд, що підтверджено кваліфікаційним сертифікатом.

З 1996 року - заступник декана будівельного факультету.

bottom of page