ТАТАРЕНКО МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

ТАТАРЕНКО МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

Старший викладач кафедри ТБВМК

Кафедра ТБВМК

Член Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі». Заступник декана будівельного факультету.

Закінчив Криворізький гірничорудний інститут у 1990 р. та здобув вищу освіту за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» (кваліфікація - інженер-будівельник). З 1990 р. до 1995 р. працював на кафедрі гідрогеологіі та інженерної геології на посадах стажера-дослідника, асистента кафедри та завідувача лабораторії.

З 1995 року працює на кафедрі ТБВМК. Викладає дисципліни «Основи та фундаменти», «Будівельне матеріалознавство», «Випробування будівельних конструкцій».

Автор більше 20 наукових і методичних праць та навчального посібника для студентів вищих навчальних закладів.

Багаторазовий учасник міжнародних, всеукраїнських та університетських науково-технічних конференцій.

Основними напрямками науково-технічної діяльності є:

· розробка технології та вдосконалення властивостей пінобетонів модифікованих залізовмісними комплексами;

· обстеження технічного стану будівельних конструкцій та паспортизація будівель та споруд.

У 2005-2007, 2009, 2012, 2014, 2017 роках був нагороджений грамотами університету за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та пропаганду здорового способу життя серед викладачів, співробітників і студентської молоді факультету.

За високий професіоналізм, плідну працю, вагомий особистий внесок у справу навчання й виховання зростаючого покоління, у 2017 році нагороджений грамотою Металургійної районної у місті ради.

З 2012 року є провідним експертом з технічного обстеження будівель і споруд, що підтверджено кваліфікаційним сертифікатом.

З 1996 року - заступник декана будівельного факультету.