top of page
МИХАЛКІВ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ

МИХАЛКІВ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ

Старший викладач кафедри ТВВ

Кафедра ТВВ

Закінчив Криворізький технічний університет у 2003 році.

Протягом 2003-2004 років працював інженером-конструктором систем вентиляції ІІ категорії відділу головного енергетика ПрАТ «Криворізький завод гірничого обладнання».

В 2006 році закінчив аспірантуру Криворізького технічного університету за спеціальністю 05.26.01 "Охорона праці".

На кафедрі розпочав свою роботу з 2004 року на посаді асистента.                     З 2009 року і до сьогодні працює на посаді старшого викладача. Суміщає обов’язки викладача з роботою інженером проектно-конструкторського               бюро ДВНЗ «КНУ», є атестованим енергоаудитором.

Михалків Д.В. відповідає за науковий напрям роботи кафедри і є відповідальним за підготовку студентських наукових робіт на Всеукраїнський конкурс, підготовку студентів до участі у Всеукраїнських олімпіад з фаху, проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції на базі будівельного факультету ДВНЗ "КНУ", проведення регулярних технічних семінарів для студентів, викладачів та проектувальників, що проводяться на базі ДВНЗ «КНУ» провідними виробниками обладнання інженерних мереж, такими як «Danfoss», «KANtherm», «АероСтар», «ВЕНТС» та ін. Активно впроваджує у навчальний процес сучасні комплекси автоматизованого проектування інженерних мереж та вибору обладнання. Є керівником постійно діючих наукових студентських гуртків «Опалення» та «Системи мікроклімату».

Основними напрямами наукової роботи є:

- дослідження систем опалення періодичної дії, динаміки нагріву та остигання приміщень будівель;

- дослідження акумулюючих та комбінованих систем опалення громадських та промислових будівель.

- дослідження мікроклімату приміщень в умовах змінного теплового режиму;

- дослідження ефективності енергоутилізаіції в системах вентиляції та кондиціонування;

- аеродимамічні дослідження та обстеження систем вентиляції та кондиціонування громадських та промислових будівель та споруд;

- енергетичний аудит.

Протягом останніх років Михалків Д.В. опублікував близько 40 наукових і навчально-методичних праць.

Основними навчальними дисциплінами, що викладає Михалків Д.В. є: "Опалення", "Проектування інженерних систем", "Сучасні системи ТГПВ", "Системи автоматизованого проектування", "Кондиціонування" та ін.

bottom of page